O nas

Profesjonalizm poparty doświadczeniem

Informacje o firmie

Firma PROGI istnieje od 1 maja 1999 roku. Początkowo funkcjowała jako spółka cywilna. W 2002 roku została przekształcona na spółkę jawną. Od początku istnienia Firma Progi była doskonale znana jako dystrybutor materiałów odblaskowych oraz oznakowanie dróg. W 2001 roku Firma Progi została oficjalnym dystrybutorem produktów Firmy 3M.

Nasz rozwój

Pozyskując coraz większe fragmenty rynku Firma Progi inwestowała we własny rozwój, co zaowocowało na przełomie 2006 i 2007 roku zakupem działki budowlanej oraz budowa nowej siedziby Firmy. Zakup najnowocześniejszych maszyn dostępnych na rynku, pozwolił firmie Progi na zwiększenie zakresu działalności oraz usprawniło procesy oznakowania dróg, co stawia nas w czołówce wykonawców oznakowania dróg w Polsce.

Stawiamy na doświadczenie

Na przestrzeni kilkunastu lat istnienia liczba pracowników zwiększała się, finalnie obie firmy zatrudniają w sumie 27 osób. Jesteśmy dobrze znani z doskonałych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo na naszych drogach. Posiadamy doskonale wyszkolone i wyposażone grupy serwisowe gotowe do montażu urządzeń na drogach. Nasze realizacje można znaleźć na terenie całej Polski.

eurodukt-logo

Eurodukt

W 2011 właściciele FIRMY PROGI podjęli decyzję o utworzeniu nowego podmiotu gospodarczego Firmy Eurodukt Sp. z o.o. Podyktowane to było chęcią stworzenia nowej jakości na rynku oznakowania dróg w Polsce. Pokładane nadzieje w nowej spółce ziściły się. Firma Eurodukt pozyskuje nowych klientów i kontrahentów nie tylko na rynku polskim ale także na terenie całej Europy.

Główny zakres działalności

Dziś możemy poszczycić się współpracą z jednostkami budżetowymi, firmami z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Nasza działalność obejmuje:

dzialalnosc-znaki-pionowe-poziomePoziome i pionowe oznakowanie dróg

Projekty organizacji ruchu

Aktywne znaki drogowe

Sprzedaż materiałów odblaskowych

Sprzedaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu

Ploterowe cięcie folii

Usługi podnośnika koszowego

Usługi elektryczne

Usługi budowlane

Świadczymy usługi na terenie całego kraju

PROGI Sp. J. stała się rozpoznawalną firmą na terenie całej Polski jak również za granicą.

Obecnie trwa rozbudowa siedziby firmy, która zaowocuje zwiększeniem powierzchni użytkowej z blisko 600 do około 1000 metrów kwadratowych.

Facebook

WordPress Lightbox